Brzeska Witryna Internetowa

Switch to desktop Register Login

Artykuły

Niania do dziecka

Szukam pracy jako opiekunka do dziecka Brzesko okolice bardzo kocham dzieci miałam praktykę w opiece nad dziećmi.Posiadam stopień niepełnosprawności (niski wzrost) ale to w opiece nad dziećmi nie przeszkadza mi. Jestem bardzo odpowiedzialna osobą ciepłą,uczciwą,sumienną,punktualna, bez nałogów spokojną,dyspozycyjną czasem ponieważ jestem panną mam 39lat:)

Kontakt: 502662229

Poprawiono: wtorek, 02, październik 2018 22:19

Odsłony: 2542

Opiekunka do dziecka

Szukam pracy jako opiekunka do dziecka bardzo kocham dzieci mam wielkie serce dla dzieci. Miałam praktykę w opiece nad dziećmi często opiekowałam się dziećmi już kilkudniowymi od urodzenia w rodzinie już od dziecinnych lat a także pracowałam jako opiekunka do dziecka. Dzięki temu mogłam obserwować różne etapy rozwoju dziecka i zdobyć cenne doświadczenie. Posiadam stopień niepełnosprawności (niski wzrost) ale to w opiece nad dziećmi nie przeszkadza mi. Jestem bardzo odpowiedzialna osobą. Oferuję wyjście na spacery. Może jako pomoc w żłobku bardzo lubię się zajmować maluszkami jestem ciepłą, uczciwą, sumienną, punktualna, troskliwa, bez nałogów spokojną, dyspozycyjną czasem ponieważ jestem panną mam 38 lat:) Proszę o kontakt: 502662229 .Dziękuję:)

Kontakt: 502662229

Poprawiono: poniedziałek, 04, wrzesień 2017 09:38

Odsłony: 4709

Opiekunka do dziecka

Szukam pracy jako opiekunka do dziecka bardzo kocham dzieci mam wielkie serce dla dzieci. Miałam praktykę w opiece nad dziećmi często opiekowałam się dziećmi już kilkudniowymi od urodzenia w rodzinie już od dziecinnych lat a także pracowałam jako opiekunka do dziecka. Dzięki temu mogłam obserwować różne etapy rozwoju dziecka i zdobyć cenne doświadczenie.Posiadam stopień niepełnosprawności (niski wzrost) ale to w opiece nad dziećmi nie przeszkadza mi.Jestem bardzo odpowiedzialna osobą.Oferuję wyjście na spacery.Może jako pomoc w żłobku bardzo lubię się zajmować maluszkami jestem ciepłą,uczciwą,sumienną,punktualna,troskliwa, bez nałogów spokojną,dyspozycyjną czasem ponieważ jestem panną mam 37 lat:) Proszę o kontakt .Dziękuję:)

Kontakt: 502662229

Poprawiono: środa, 16, listopad 2016 15:39

Odsłony: 6743

Copyrigh©2001-2013 Brzeska Witryna Internetowa

Top Desktop version