Brzeska Witryna Internetowa

Switch to desktop Register Login

Oferta

 

 

Nasza obecność w globalnej sieci, jaką jest Internet stała się koniecznością. Postęp technologiczny, który dokonuje się na naszych oczach może wydawać się nie do objęcia dla zwykłego człowieka. Dlatego wielu ludzi z różnych branż, specjalistów w najdziwniejszych dziedzinach pracuje nad tym by ułatwić nam korzystanie z Internetu. To jest ich zadanie, a efekty pracy ich sukcesem.
Na świecie istnieją tysiące firm tworzących strony lub świadczących usługi internetowe. Jedną z wielu takich firm jesteśmy my - brzeska witryna internetowa, dla wszystkich dostępna pod adresami www.bwi.pl oraz www.brzesko.co. Aby wypromować siebie lub swą firmę trzeba być dostępnym 24 godziny na dobę. Jak tego dokonać, nie poświęcając przy tym czasu przeznaczonego dla rodziny i przyjaciół ???
Wystarczy po prostu mieć własną stronę/sklep/FB/G+ w Internecie.  My ją dla Ciebie zaprojektujemy i wykonamy. Będzie ona tworzyła atrakcyjny i konkurencyjny wizerunek firmy.

Ostatnie realizacje: Zakłady Wygoda, Poseł J.Sz.Ż., Centrum Ogrodnicze, Radca A.Zachara, InvestSolid, oraz nasz serwis bwi.

Świadczymy też usługi hostingowe – konta e-mail, serwery. Do stron zamieszczanych na naszym serwerze oferujemy atrakcyjną, bezpłatną i krótką domenę (nazwę strony) - www.twoja_nazwa.bwi.pl, www.twoja_nazwa.brzesko.co lub płatną domenę wybraną przez Ciebie typu www.twoja_nazwa .pl , www.twoja_nazwa. com.pl , www.twoja_nazwa. net.pl , www.twoja_nazwa. info.pl , www.twoja_nazwa. biz.pl , www.twoja_nazwa. org.pl , www.twoja_nazwa. eu i inne. Ceny płatnych domen kształtują się w granicach od 50 do 120 złotych (brutto) za rok użytkowania. U nas pierwszy rok za darmo!

Dysponujemy także powierzchnią reklamową serwisu bwi.

Zapraszamy do współpracy!

 

Zamówienia przyjmujemy:

  • telefonicznie 014 686 45 63 lub 0608652297 umawiając się na spotkanie u klienta
  • pocztą elektroniczną e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Poprawiono: czwartek, 20, październik 2016 13:02

Odsłony: 14144

Copyrigh©2001-2013 Brzeska Witryna Internetowa

Top Desktop version